Doświadczenie naszej firmy jest gwarancją sukcesu każdej realizacji.


O nas


Firma została założona w roku 1988 przez Kazimierza i Marię Tessmar. Przez lata zyskaliśmy dośwadczenie, które zostało docenione przez naszych klientów. Od momentu powstania postawiliśmy na dynamiczny rozwój oraz na zwiększenie obszaru działania. Obecnie nasze projekty realizujemy na terenie całego kraju. To wszystko stało się możliwe dzięki doskonale wykształconemu i doświadczonemu zespołowi.

Wielką wagę przykładamy do najwyższej jakości usług, dlatego cały czas z myślą o przyszłości inwesujemy w najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia. Bardzo uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, aby sprostać ich rosnącym wymaganiom. Gwarancją rzetelności są liczne certyfikaty, w tym Certyfikacji Jakości ISO 9001:2000.

Nasza firma jest stworzona przez ludzi z pasją, którzy w swojej codziennej pracy gwarantują profesjonalne podajście i troskę o każdy nawet najmnieszy szczegół. Dzięki takiej postawie stajemy się liderem w swojej branży i chętnie dzielimy się naszą pasją oraz doświadczeniem. Już od momentu projektowania każdy klient dostaje od nas wszystkie niezbędne informacje i w każdym momencie może liczyć na wsparcie.

Nasza specjalizacja to budowa lini napowietrznych, kablowych średniego i niskiego napięcia, budowa stacji transformatorowych, wykonywanie przecisków pod drogami, projektowanie sieci elektroenergetycznych, usługi geodezyjne oraz produkcja złączy kablowych i rozdzielnic stacyjnych. Ale na tym nie poprzestajemy.

Cały czas pracujemy nad poszerzeniem innych gałęzi związanych z energretyką. Codziennie obserwujemy rzeczywistość, aby moć realizować najbardziej wymagające projekty, na tak dynamicznie zmieniającym się rynku.

Doświadczenie jakie posiada nasza firma z pewnością docenią Państwo podczas realizacji wspólnych projektów.










Realizacja 1

Realizacja 2

Realizacja 3

Realizacja 4

Realizacja 5

Realizacja 6

Jak do nas trafić


Komplementariusz

Sebastian Tessmar tel : 608 403 218 sebastian.tessmar[at]eltes.com.pl

Prokurent

Kazimierz Tessmar tel : 601 660 085 kazimierz.tessmar[at]eltes.com.pl

Prokurent

Maria Tessmar tel : +48 58 676 00 85 maria.tessmar[at]eltes.com.pl

Sekretariat

Anna Oleszczuk tel : 535 200 261 anna.oleszczuk[at]eltes.com.pl

Dział wykonawczy

Sebastian Tessmar tel : 608 403 218 sebastian.tessmar[at]eltes.com.pl

Dział projektowy

Tomasz Pyskło tel : 728 872 898 tomasz.pysklo[at]eltes.com.pl

Jarosław Wożnica tel : 535 200 495 jaroslaw.woznica[at]eltes.com.pl

Szymon Pawlak tel : 535 200 738 szymon.pawlak[at]eltes.com.pl

Krzysztof Jeszke tel : 535 200 576 krzysztof.jeszke[at]eltes.com.pl

Emil Piątkowski tel : 790 883 789 emil.piatkowski[at]eltes.com.pl

Sebastian Zembrzuski tel : 535 200 512 sebastian.zembrzuski[at]eltes.com.pl

Maciej Białozierski tel : 790 884 191 maciej.bialozierski[at]eltes.com.pl

Siedziba firmy

ELTES Sebastian Tessmar Spółka Komandytowa
Bojano k. Gdyni
ul. Czynu Tysiąclecia 10

84-207 Koleczkowo
telefon : 58 676 00 85
faks : 58 765 07 53
Napisz do nas.
eltes[at]eltes.com.pl